WE ARE DIGI MATERIAL

به نمایشگاه آنلاین مصالح ساختمانی خوش آمدید
شماره تماس فروشنده :

معرفی اجمالی محصول

فلاش تانک دو زمانه سنی پلاستیک مدل دیاکو به رنگ سفید عرضه می شود. ظرفیت  این محصول 10 لیتر و دارای دسته اهرم اضافه و شیر فلوتر(یک شناور در پمپ) کاترینا است. قطر لوله ی این محصول 32 سانتی متر و عملکرد آن به صورت دوزمانه می باشد که از ویژگی های این محصول به شمار می آید. این فلاش تانک از مواد PP (پروپیلن یک پلیمر خطی هیدروکربنی است) ساخته شده است.
فلاش تانک دوزمانه ویژگی خاصی دارد. در فلاش تانک‌ های دوزمانه مخزن فلاش تانک به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم‌ شده و خروجی هر کدام از این دو قسمت نیز جداگانه قابل تنظیم است. علت این امر نوع استفاده از فلاش تانک و مقدار آب مصرفی است. استفاده‌ کننده بنا به نیاز یکی از دکمه‌ های کوچک یا بزرگ را می‌ کشد. بدین ترتیب حجم قابل‌ توجهی از آب ذخیره‌ سازی و حفظ می‌ شود. استفاده از فلاش تانک‌ های دوزمانه می‌ تواند ۵۰ تا ۷۰ درصد در صرفه جویی آب تاثیر داشته باشد.
 
 
 
 
یکی از مزایای بارز فلاش تانک های دو زمانه کاهش 50 تا 70 درصدی در مصرف آب است. در این نوع فلاش تانک ها مخزن فلاش تانک به دو قسمت کوچک و بزرگ تقسیم‌ شده و خروجی هر کدام از این دو قسمت نیز جداگانه قابل تنظیم است. فرد به هنگام استفاده بنابه نیاز یکی از دکمه‌ های کوچک یا بزرگ را فشار می دهد. بدین ترتیب حجم قابل‌ توجهی از آب ذخیره‌ سازی و حفظ می‌ شود.
مدل دیاکو از فلاشتانک های دو زمانه شرکت سنی پلاستیک است که در ظرفیت 10 لیتر طراحی شده است. این محصول دسته اهرم اضافه و شیر فلوتر(یک شناور در پمپ) کاترینا دارد. قطر لوله ی این محصول 32 میلی متر و عملکرد آن به صورت دوزمانه تعبیه شده است. این فلاش تانک از مواد PP (پروپیلن یک پلیمر خطی هیدروکربنی است) ساخته شده است.
 
 
 
 
تمیز نگه داشتن مسواک ها و لوازمی که تماس مستقیم با دهان و بدن ما دارندو معمولا هم در سرویس بهداشتی قرار می گیرنداز اهمیت بالایی برخوردار است. وجود باکتری های موجود در سرویس بهداشتی پس از هر بار سیفون کشیدن این محیط را به یکی از آلوده ترین نقاط هر ساختمان تبدیل کرده است. به این جهت، استفاده از کابینت های دستشویی امری واجب به شمار می آید. علاوه بر نکات بهداشتی وجود کابینت های روشویی در سرویس های بهداشتی به زیبایی آن ها می افزاید.
مدل آرسا از انواع تولیدات شرکت سنی پلاستیک در سایز 60 سانتی متر همراه سنگ بدون پایه و به رنگ سفید عرضه می گردد. طراحی بسیار زیبایی دارد و کناره های دو طرف این محصول از استیل کار شده که زیبایی خاصی به این محصول می بخشد. نصب آن به صورت دیواری بدون پایه صورت می گیرد. جنس کابینت روشویی سنی پلاستیک از مواد PVC تشکیل شده است.
 
 
توالت فرنگی سنی پلاستیک مدل آترين، محصولی با کیفیت که طراحی آن مشابه با محصولات بهداشتی اروپا انجام گرفته است در رنگ بندی سفید با ارتفاع 55 سانتی متر موجود است. از ویژگی های این محصول به موارد زیر می توان اشاره کرد:
آکس* 20 سانتی متر، درب آرام بند، مکانیزم دو زمانه، بغل بسته، دارای 3 شوتینگ**
توضیحات دو ویژگی ذکر شده را در زیر می خوانید:
*به فاصله دیواری که قسمت پشت فرنگی به آن قرار می گیرد تا مرکز لوله فاضلاب، آکس تخلیه گفته می شود.
**علاوه بر سیستم شوتینگی که در کف توالت فرنگی تعبیه شده است در بالای کاسه نیز دو سیستم شوتینگ دیگر قرار داده شده است که باعث می شود عمل تخلیه در مدت زمان کمتر و با مصرف آب کمتر در مقایسه با دیگر مدل ها صورت پذیرد.


محصولات مرتبط

Related Product

  • بهترین قیمت مصالح

  • بهترین قیمت مصالح

  • بهترین قیمت مصالح

  • بهترین قیمت مصالح

  • بهترین قیمت مصالح

هفت روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستیم
تلفن پشتیبانی : 05138823412 | تلفن بازرگانی : 05191011069